Slaboproudé systémy

Divize Slaboproudé systémy je nejstarší divizí společnosti TECHNISERV IT, spol. s r.o., fungující od okamžiku vzniku společnosti. Specializací divize je zejména realizace zakázek se zaměřením na bezpečnostní systémy a komplexní výstavbu LAN, počítačových sítí, které pokrývají malá geografická území. Poskytujeme dodávky, montáž a odbornou pomoc v širokém, technicky náročném a neustále se vyvíjejícím oboru slaboproudých elektroinstalací.

Divize disponuje širokým portfoliem služeb a má za sebou celou řadu úspěšných realizací v následujících oblastech slaboproudých systémů:

  • Strukturované kabelážní systémy (SKS)

Řešení v oblasti návrhu, dodávky či výstavby datových a komunikačních sítí. Komplexní instalace certifikovaných systémů např. MOLEX, RIT, PANDUIT, SOLARIX a SYSTIMAX v rozsahu malých instalací, velkých či rozsáhlých (do mnoha tisíc přípojných míst/portů) při použití jednotné technologie.

  • Uzavřený kamerový systém (CCTV)

Návrh řešení pro monitorování vybraných prostor pomocí kamer rozmístěných dle projektové dokumentace. Námi instalované systémy využívají komponenty renomovaných výrobců značek BOSCH, SAMSUNG. AXIS, AcTI, HONEYWELL aj.

  • Elektronický přístupový systém (EKV/ACS)

Realizace požadavků zákazníků v oblasti jednoduchých i rozsáhlých autonomních přístupových systémů. Instalace systémů od výrobců NORTHERN (HONEYWELL), SAMSUNG, TECH-FASS aj.

  • Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)

Orientace na osvědčené značky jako jsou systémy GALAXY, DOMINUS či DSC. Současně provádíme instalace jakýchkoliv „menších“ systémů např. PREMIÉR, PARADOX, BENTEL nebo VISONIC. Pomůžeme zákazníkovi s výběrem či návrhem systému v souladu s jeho požadavky a možnostmi.

  • Elektronická požární signalizace (EPS)

Námi instalované systémy ESSER, ZETTLER, LITES, SCHRACK řeší spolehlivě požadavek na včasnou detekci vznikajícího požáru. Jejich realizaci provádíme v souladu s požadavky závazných norem ČSN, EN a souvisejících předpisů.

  • Elektronický docházkový systém (evidence pracovní doby zaměstnanců)

Řešení založená na osvědčených systémech, která mají nejen vhodné perspektivní HW (terminály atd.), ale i dostatečně robustní programové vybavení, s možností jednoduché návaznosti na většinu stávajích (užívaných) mzdových systémů.

  • Evakuační rozhlas (ER)

Analýza, návrh a řešení systémů rozhlasu se důsledně odvíjí od situace v legislativní oblasti, samozřejmě v koordinaci s představou a požadavky zákazníka. Instalované systémy významných výrobců na trhu jako je ESSER, TOA nebo BOSCH představují pro zákazníka jistotu kvalitního perspektivního systému, který je realizován plně v souladu s požadavky aktualizovaných norem ČSN/EN.

  • Audiovizuální technika / Zobrazovací, informační panely apod.

Systémy sloužící k objektivní prezentaci obrazu a zvuku různé povahy a charakteru. Jsme připraveni zákazníkovi nabídnout, navrhnout či projekčně zpracovat návrhy řešení a možnosti realizace celé řady audiovizuální techniky. Naši pracovníci jsou na základě své odbornosti schopni bez problémů vyřešit i speciální požadavky alternativních způsobů řešení prezentační techniky.

 

 

Divize Slaboproudé systémy je v oblasti výstavby lokálních sítí schopna navrhnout a následně zrealizovat jak pasivní část - strukturovanou kabeláž, tak i část aktivní. Ta je tvořena servery včetně operačních systémů, síťovými přepínači a koncovými stanicemi PC. Součástí aktivní části sítě je připojení k internetu a zálohovací zdroje UPS.

Disponujeme týmem kvalifikovaných odborníků, který je schopen zajistit kompletní dodávku systému od základní konzultace a návrhu přes projekt a instalaci až po jeho oživení a zajištění 24hodinového servisu formou HotLine či HelpDesk 24/7.

DÍKY ŠIROKÉMU ROZSAHU NABÍZENÝCH PRACÍ A SLUŽEB USPOKOJÍME I POŽADAVKY TĚCH NEJNÁROČNĚJŠÍCH ZÁKAZNÍKŮ

Spolupracujeme s řadou výrobců a distributorů jednotlivých systémů, zároveň obecně sledujeme nové trendy a maximálně se staráme o aktuální informovanost našich pracovníků s jednoznačným cílem. Vždy nabídnout nejvýhodnější řešení a zajistit profesionální zpracování zakázky. Zajistíme vybudování rozsáhlých instalací za příznivé ceny. Naší devizou jsou široké zkušenosti s instalacemi v administrativních budovách, obchodních prostorách a výrobních halách v řádu mnoha miliónů korun.

 

IBM
CISCO
ORACLE
Microsoft
HP
VMware
Kaspersky
Fujitsu
Symantec
Symantec