Profil společnosti

Představení společnosti

TECHNISERV IT, spol. s r.o. včetně dceřiné společnosti TECHNISERV IT SOFTWARE DEVELOPMENT, spol. s r.o. tvoří samostatně fungující skupinu TECHNISERV IT GROUP, zaměstnávající přibližně 70 zaměstnanců a pokrývá činnosti a služby v oblasti aktivních datových infrastruktur a informačních systémů. Konsolidovaný roční obrat skupiny TECHNISERV IT GROUP přesahuje 200 mil. CZK. TECHNISERV IT GROUP sídlí v Brně a má pobočky v Praze, Ostravě a další servisní centra v rámci celé ČR. Společnost je schopna dodavatelsky i servisní činností pokrýt celou ČR.

Klíčové aktivity společnosti spadají do oblastí Informačních Technologií (IT):

  •  Aktivní datová infrastruktura (serverová řešení, virtualizace, aktivní prvky, zálohování…)
  •  Vlastní vývoj a implementace softwarových aplikací (portálová řešení, DMS…)
  •  Informační systémy (analýza, návrh, architektura a implementace řešení…)
  •  Slaboproudé systémy (kamerové, zabezpečovací, přístupové a kabelážní systémy, datová centra…)
  •  Servisní a konzultační podpora řešení (HelpDesk 24/7…)

Poslání, vize a cíle společnosti

Naším posláním je působit na trhu jako silná flexibilní společnost, poskytující vysoce kvalifikované a kvalitní služby v oblasti informačních systémů a datových infrastruktur s důrazem na servisní podporu řešení.

V rámci rozvoje společnosti jsme otevřeni přicházejícím nabídkám strukturálních fondů EU a novým investorům z vyspělých západních zemí, kde již nyní jsme schopni být v technologické oblasti významným partnerem.

Vizí a cílem společnosti je být zdravou a důvěryhodnou společností s celorepublikovou působností na trhu IT se stabilními hospodářskými výsledky, která je přímým partnerem zákazníků ze segmentu malých a středních organizací a zároveň významných dodavatelem služeb a částí řešení pro systémové integrátory působící v segmentu velkých organizací. Jedním z hlavních cílů naší společnosti je vstřícný přístup k zákazníkovi a řešení požadavků k jeho plné spokojenosti. 

MOTTO: TECHNISERV IT - Váš partner pro informační systémy

IBM
CISCO
ORACLE
Microsoft
HP
VMware
Kaspersky
Fujitsu
Symantec
Symantec